Rezervuarų projektavimas, gamyba, surinkimas.

  • Nemuno g. 2. Virbališkių km.,Kauno raj.
  • +3706023244

UAB Toverta įsteigta 2008 m., iki šiol išliko bendrove, orientuota į žemės ūkio bei spec. technikos sektoriaus poreikių tenkinimą. Per visą veiklos laikotarpį pagrindinė kryptis išliko nepakitusi: prekyba įvairiomis talpyklomis, cisternomis bei rezervuarais, kuro įranga, padangomis žemės ūkio bei spec. technikai. Per šį laikotarpį užmegzti patikimi ryšiai su partneriais leido išplėsti  siūlomų prekių asortimentą, suteikiant klientui galimybę pasirinkti norimą produktą už prieinamą kainą. Šiandien mūsų asortimente palankiomis sąlygomis taip pat galite rasti sorbentus bei jų komplektus, didelės talpos priešgaisrinius rezervuarus, flexi-tank pagalvės tipo elastingas talpas.

SPRENDIMAI

Esame energinga bei patyrusi komanda, sugebanti geriausiai tenkinti užsakovų, klientų poreikius. Per eilę metų darbo ūkininkų aprūpinimo srityje užsitarnavome patikimo partnerio vardą. Kiekvienu atveju atsižvelgiame į poreikius, įvertiname situaciją bei pageidavimus ir kartu su klientu randame jam parankiausią sprendimą. Tiesiogiai bendradarbiaujame su gamyklomis, esame oficialus gamintojų atstovas, todėl galime pasiūlyti aukščiausią produktų kokybę, patrauklią kainą, plačią produktų gamą bei operatyvų pristatymą. Garantuojame visų parduodamų produktų kokybę bei patikimumą.

VERTYBĖS

Vertiname punktualumą ir sąžiningumą. Atsakomybė prieš tiekėją ir klientą mums visada buvo ir bus kelrodžiu. Klientų lojalumas yra geriausias mūsų verslo sėkmės įrodymas.  Garantuojame, kad gausite tai už ką sumokate. Parduodame tik kokybišką produkciją, teikiame operatyvią pagalbą, rekomendacijas bei kitas kokybiškas paslaugas. Garantijų suteikimas yra vienas kertinių mūsų veiklos akcentų.

Mielai dalinamės žiniomis bei sukaupta patirtimi su savo klientais. Visuomet maloniai kvienčiame patogiu laiku užsukti, bei nemokamai pasikonsultuoti Jums aktualiais klausimais. Tikimės, kad mūsų patarimai Jums bus naudingi.

 

Pagarbiai,
UAB Toverta kolektyvas